فروشگاه دیابت مال
کد خبر: 1279

پدیکور یک راه عالی برای مراقبت از پاهای شما!

پدیکور برای سلامتی پا و ناخن های پا بسیار مفیده٬ یک راه درمانی برای پا که باعث میشه پوستهای مرده پا از بین برند و پاها بسیار نرم بشه!!! سوهان کشی٬ صاف کردن پینه ها و قسمت های زیر پوست پا٬کوتاه و مرتب کردن ناخن ها در پدیکور از اهمیت زیادی برخوردار است ...

 پدیکور یک عمل زیبایی برای پا و ناخن پا است که پا را تمیز می کند ، مراقبت از ناخن ها و ماساژ پا را انجام می دهد. برخلاف تصور عموم ، پدیکور فقط مختص زنان نیست!  آن برای همه کسانی هستند که باید از پاهای خود مراقبت کنند.

 پدیکور یک راه عالی برای مراقبت از پاهای شما!

 

 در اینجا شش مزیت اصلی انجام منظم پدیکور آورده شده است.

 تشخیص زودهنگام مشکلات

 دریافت یک پدیکور منظم می تواند به متخصص پدیک کمک کند تا علائم اولیه میخچه و عفونت های قارچی را تشخیص دهد.  هنگامی که این بیماری در مراحل اولیه تشخیص داده شود ، درمان آن آسان تر است.

همچنین ببینید:

فواید آلوئه ورا برای مو!

 احتمال عفونت را کاهش می دهد

 بستن ، بریدن و تمیز کردن ناخن های پا از رشد آنها به داخل و ایجاد عفونت جلوگیری می کند.  از بین بردن آلودگی ها و باکتری ها از پاهای شما همچنین از بیماری های ناخن (قارچ) و بوی پا جلوگیری می کند.  همچنین حفظ سلامت ناخن های پا بسیار مهم است زیرا انگشتان پا را از ضربه محافظت می کند.

 

 حفظ رطوبت پوست

 یک پدیکور شامل خیساندن در آب گرم و ماساژ با روغن و لوسیون است که به حفظ رطوبت و یکپارچگی پای شما کمک می کند.  پاهای مرطوب کمتر احتمال دارد دچار تاول ، ترک خوردگی یا سایر مشکلات پا شوند.  همچنین مرطوب نگه داشتن کوتیکول ها برای جلوگیری از رشد ناخن ها با برجستگی یا انتهای شکسته که می تواند باعث بلند شدن ناخن ها از بستر ناخن شود ، بسیار مهم است.

 

 لایه برداری از پاها

 لایه برداری یا حذف سلول های مرده پوست، از تجمع سلول ها جلوگیری می کند و باعث ایجاد بونین یا میخچه می شود که می تواند ناراحت کننده و دردناک باشد.  از بین بردن پوست مرده روی پا، به ویژه در پاشنه پا، باعث رشد سلول های جدید می شود که باعث ایجاد پاهای صاف و جذاب تر می شود.

 

 گردش خون را ترویج می کند

 لذت بخش ترین قسمت پدیکور ماساژ است. ماساژ به گردش خون کمک می کند و تنش در ساق پا و پا را از بین می برد. افزایش گردش خون می تواند درد را کاهش داده و به توزیع گرما در بدن شما کمک کند.

همچنین ببینید:

درمان خانگی تبخال!

 بدن را آرام می کند

 یک پدیکور خوب می تواند بسیار آرامش بخش باشد.  به شما کمک می کند تا استرس را از بین ببرید و می تواند درمانی باشد.  بر اساس اطلاعات NHS انگلیس ، ماساژ درمانی تنش ، سفتی را کاهش داده و رفاه را افزایش می دهد. "

 

 پاها در مقایسه با سایر قسمت های بدن مانند دست و صورت مراقبت چندانی ندارند.  پاهای سالم برای سلامت کلی ما حیاتی هستند ، بنابراین از آنها غافل نشوید!   به سالن مراجعه کنید و پدیکور خود را انجام دهید ، حداقل ماهی یکبار از آن استفاده کنید تا پاهای شما در وضعیت خوبی بماند.

 

توجه : مطالب پزشک من از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از این رو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .

منابع:

handmnailsspa

دیدگاه تان را بنویسید

 

x