فروشگاه دیابت مال
کد خبر: 1237

خوابیدن با سوتین یا بدون آن؟

بار ها شنیده ایم که خوابیدن با سوتین رشد سینه ها را متوقف میکند ٬باعث سرطان پستان میشود و یا مانع از رشد سینه های دختران جوان میشود و ....حقیقت این است که هیچ کدام از این شایعات پایه و اساس علمی ندارد!

 پوشیدن سوتین در هنگام خواب هیچ مشکلی ندارد ، در صورتی که با آن راحت باشید. خوابیدن با سوتین سینه های دختران را پرتر نمی کند و مانع از افتادگی پستان ها نمی شود.  و مانع از رشد سینه ها یا ایجاد سرطان سینه نمی شود. 

خوابیدن با سوتین یا بدون آن؟

برخی از خانم ها می خواهند از سوتین در رختخواب استفاده کنند زیرا برای آنها احساس راحتی بیشتری می کند.  بهترین گزینه این است که یک سوتین سبک وزن بدون زیر فنر انتخاب کنید. سوتین که برای خوابیدن انتخاب می کنید نباید خیلی تنگ باشد یا قسمتهایی داشته باشد که در آن بچرخد٬ سوتین باید نرم و راحت باشد تا باعث اختلال در گردش خون در بدن نشود. یک سوتین سفت و تنگ ممکن است خوابیدن را سخت کند یا سینه های شما را تحریک کند.

همچنین ببینید:

برای خشک کردن واژن از سشوار استفاده کنیم یا نه!؟

توجه : مطالب پزشک من از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از این رو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .

منابع:

kidshealth

دیدگاه تان را بنویسید

 

x