فروشگاه دیابت مال
کد خبر: 1375

موارد مصرف کپسول پروفرتیل لنوس فارما (افزایش باروری مردان)!

مشکلات باروری مردان اغلب به دلیل اختلال در اسپرماتوژنز ست که باعث کاهش کیفیت و تولید سلول های اسپرم میشه. کپسول پروفرتیل لنوس فارما یک مکمل تغذیه ای که حاوی مواد مغذی مورد نیاز بدن ست که به باروری مردان کمک میکنه ....

این کپسول حاوی : ال-کارنیتین، ال-آرژنین، کوآنزیم ۱۰Q، ویتامین E، روی، اسید فولیک، گلوتاتیون و سلنیوم است.

و از اسیدهای آمینه، آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها و مواد معدنی مفید و ضروری برای حمایت از باروری و تولید مثل طبیعی مردان و کمک به تولید طبیعی اسپرم تشکیل شده است.

موارد مصرف کپسول پروفرتیل لنوس فارما(افزایش باروری مردان)!

 

از نظر بالینی ثابت شده است که مصرف این کپسول تعداد اسپرم، تحرک اسپرم و حجم انزال را افزایش می دهد.

و در واقع با افزایش باروری مردان، شانس بارداری را برای زوجین بیشتر می کند.

مصرف این کپسول باعث تولید اسپرم هایی زنده ، پرانرژی و سالم می شود و در نتیجه به بارداری کمک می کند .

کپسول پروفرتیل لنوس فارمامملو از ویتامین ها و مواد معدنی است تا بتواند شانس باروری شما را افزایش دهد .

و با هر گونه اثرات منفی بر باروری و سلامت اسپرم مردان مقابله می کند .

همچنین ببینید:

علت کبودی بیضه چیست و چگونه درمان می شود؟

موارد مصرف :

مکمل سلامتی برای مردانی که تمایل به بچه دار شدن دارند.

 

دوز و طریقه مصرف:

دو عدد کپسول در روز همراه یا بعد از غذا و همراه با یک نوشیدنی خنک میل شود.

کپسول پروفرتیل لنوس فارما باید حداقل برای یک دوره سه ماهه مصرف شود تا حمایت تغذیه ای مطلوب برای هر مرحله از اسپرم زایی را در بدن مرد فراهم کند. این دارو را می توان و البته باید تا زمانی که میل به بچه دار شدن غالب است مصرف کرد. برای دریافت پاسخ سوالات بیشتر با پزشک مشورت کنید.

نکته مهم: کپسول پروفرتیل لنوس فارما حاوی کوآنزیم ۱۰Q است بنابراین آن را در حین درمان با وارفارین بدون توصیه پزشکی مصرف نکنید.

این مکمل نیز مانند سایر مکمل ها جایگزینی برای یک رژیم غذایی متعادل و متنوع نیست.

این مکمل یک محصول بدون لاکتوز می باشد .

این دارو را در جای خشک و خنک و به دور از نور مستقیم نگهداری کنید .

آیا می دانستید ماه ها طول می کشد تا یک سلول اسپرم رشد کند؟ در این بازه ی زمانی، عوامل زیادی می توانند بر سلامت اسپرم تأثیر بگذارند، از جمله سطح استرس، رژیم غذایی و ژنتیک. مطالعات نشان داده است که تعداد اسپرم مردان در سراسر جهان در طول ۵۰ سال گذشته ۵۸ درصد کاهش یافته است که نشان می دهد سبک زندگی مدرن برای سطح باروری مضر بوده است. محققان دانشگاه بوستون اخیرا دریافتند که حتی دوچرخه سواری حداقل به مدت پنج ساعت در هفته می تواند تأثیر منفی بر باروری مردان داشته باشد.

کپسول پروفرتیل لنوس فارما یک مکمل غذایی پزشکی غنی از ریزمغذی‌هایی است که بر بهبود سطح باروری مردان اثر می گذارند. حاوی ویتامین ها، مواد معدنی و آنزیم هایی است که در بدن وجود دارند و برای تولید اسپرم هایی سالم ضروری هستند.

سبک زندگی و رژیم غذایی ممکن است باعث کمبود برخی از این مواد مغذی ضروری در بدن شود، بنابراین کپسول پروفرتیل لنوس فارما یک مکمل ایده آل برای مردانی است که در تلاش برای بچه دار شدن هستند. زیرا بدن را به گونه ای تغذیه می کند که بتواند اسپرم هایی سالم و پر انرژی تولید کند .

 

بنابراین ریزمغذی‌های جادویی که در کپسول پروفرتیل لنوس فارما وجود دارد٬ کدامند؟:

ال کارنیتین

به عنوان یک منبع انرژی برای سلول های اسپرم عمل می کند. به افزایش تحرک و بقای اسپرم کمک می کند.

 

ال آرژنین

این اسید آمینه در سراسر بدن برای داشتن عملکرد سلولی سالم استفاده می شود، بنابراین به اطمینان از سلامت و عملکرد صحیح اسپرم کمک می کند.

 

کوآنزیم۱۰ Q

این ماده در سلول ها انرژی تولید می کند و بنابراین می تواند به بهبود حرکت اسپرم و افزایش احتمال  لقاح کمک کند.

 

ویتامین E

این آنتی اکسیدان واقعا برای داشتن یک سیستم ایمنی سالم مهم و ضروری است. همچنین می تواند به سلول های اسپرم کمک کند تا وارد تخمک شوند.

همچنین ببینید:

ناتوانی جنسی!

روی

این عنصر می تواند به افزایش تراکم اسپرم و افزایش سطح تستوسترون برای بهبود اسپرم زایی (فرایند تولید سلول های اسپرم) کمک کند.

 

اسید فولیک

این ماده برای رشد سلولی و تقسیم سلولی ضروری است، بنابراین نه تنها به افزایش حجم اسپرم کمک می کند، بلکه می تواند کیفیت و سلامت اسپرم را نیز افزایش دهد.

 

گلوتاتیون

یکی از اجزای ضروری در فرآیند تولید اسپرم، گلوتاتیون است که از ۳ اسید آمینه تشکیل شده است و عملکرد سالم لوله های اسپرم ساز (محل تولید اسپرم در بیضه ها) را تضمین می کند.

 

سلنیوم

این ماده به محافظت از تک تک سلول های اسپرم و همچنین بهبود حرکت اسپرم ها کمک می کند.

 

توجه : مطالب پزشک من از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از این رو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .

منابع:

stressnomore.co.uk

mims

دیدگاه تان را بنویسید

 

x