فروشگاه دیابت مال
کد خبر: 1899

عوارض احتمالی واکسن برکت برسی می‌شود

مصرف‌کنندگان واکسن برکت می‌توانند عوارض احتمالی آن را برای بررسی و پیگیری توسط مسئولان و متخصصین شرکت دارویی برکت اطلاع دهند...

بررسی عوارض احتمالی واکسن برکت در جمعیت گسترده‌تر

مصرف‌کنندگان واکسن برکت می‌توانند عوارض احتمالی آن و همچنین نظرات و پیشنهادات خود را برای بررسی و پیگیری توسط مسئولان و متخصصین شرکت دارویی برکت، در سامانه ثبت کنند.

عوارض احتمالی واکسن برکت برسی می‌شود

 

با شیوع گسترده ویروس کرونا، کشورهای مختلف تمام تلاش خود را برای تولید واکسن این ویروس به کار گرفتند تا زندگی انسان‌ها را به روال عادی آن بازگردانند. شرکت گروه دارویی برکت نیز با همت و تلاش جوانان و دانشمندان ایرانی توانست نخستین واکسن تمام ایرانی ویروس کرونا به نام کوویران برکت را به مرحله تولید انبوه برساند.

همچنین ببینید:

دریافت سه دوز واکسن کلیدی برای محافظت در برابر نوع جدید ویروس کرونا

 

با این وجود باید این نکته را مدنظر داشت که تولید واکسن توسط شرکت‌های مختلف در جهان، پایان کار آن نیست بلکه پس از آن، مراحل مطالعه، بررسی و رسیدگی مهمترین کاری است که پس از استفاده انبوه از یک دارو یا واکسن انجام می‌گیرد.

در همین راستا سامانه تلفنی ارتباط مستقیم به شماره 89990000-021 راه‌اندازی شد. مصرف‌کنندگان این واکسن می‌توانند عوارض احتمالی آن و همچنین نظرات و پیشنهادات خود را برای بررسی و پیگیری توسط مسئولان و متخصصین شرکت دارویی برکت، در این سامانه ثبت کنند. این سامانه اکنون به روز رسانی شده و با سرعت و دقت بیشتری به دریافت داده ها و فعالیت‌های خود می‌پردازد.

همچنین ببینید:

چه افرادی نباید واکسن بزنن؟

 

لازم به ذکر است این سامانه تلفنی با هدف پیگیری بازخوردها، ارتباط مستقیم با تولید کننده و متخصصان، تحلیل داده‌ها، احصای نیازهای دریافت کنندگان و بررسی ایمنی واکسن ایجاد شده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

فروشگاه دیابت مال

پربازدید ها

x