فروشگاه دیابت مال
کد خبر: 615

لب هایی نرم و ابریشمی با عسل

ممکن است به نظر برسد که هر چقدر از مرهم لب استفاده می کنید ، باز لب های شما خشک و ترک خورده است. ناامید نشو! یک ماسک لب ساده ممکن است به شما کمک کند تا لب های نرم داشته باشید ...

استفاده از عسل برای لب هایی نرم

ممکن است به نظر برسد که هر چقدر از مرهم لب استفاده می کنید، باز لب های شما خشک و ترک خورده است.  نا‌‌‌‌‌‌‌امید نشو!  یک ماسک لب ساده ممکن است به شما کمک کند تا لب های نرم داشته باشید. این مقاله را بخوانید تا یاد بگیرید چگونه ماسک ساده با استفاده از موادی که ممکن است در خانه داشته باشید درست کنید!

لب هایی نرم و ابریشمی با عسل!!!

 

برای این ماسک ساده، به مقدار کافی عسل خام برای پوشاندن لب ها، قاشق کوچک و مقداری کیسه پلاستیکی و یا سلفون نیاز خواهید داشت.  این ماسک برای کسانی که لب های خشک یا چاک دار دارند بسیار مناسب است.

از کیسه پلاستیکی یک مستطیل کوچک برش داده و کنار بگذارید.  لب های خود را با این کار می پوشانید، بنابراین اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی بزرگ باشد تا بتواند کل دهان شما را بپوشاند.

با استفاده از قاشق کوچک مقداری عسل به لب های خود بمالید.  همچنین می توانید از انگشتان خود استفاده کنید، به شرطی که بسیار تمیز باشند.  شما باید یک لایه عسل خوب و ضخیم روی لب هایتان قرار دهید، اما آنقدر زیاد نه که از چانه چکه کند.

همچنین ببینید:

فواید آووکادو برای افراد مبتلا به دیابت نوع ۲

 

انگشتانتان را روی لب های خود فشار دهید.  مطمئن شوید که دستانتان تمیز است، سپس کیسه پلاستیک را به آرامی روی عسل فشار دهید.  این به نگه داشتن گرما و رطوبت کمک می کند.

عسل را به مدت 15 دقیقه روی لب های خود بگذارید.  عسل یک مرطوب کننده طبیعی است، بنابراین گذاشتن مدت زمان طولانی آن بر روی لب ها باعث می شود لب های شما آبرسانی شود و احساس نرمی و ابریشمی در آنها ایجاد شود.

کیسه پلاستیکی را برداشته و لب های خود را بشویید. آن را به آرامی جدا کنید.  اگر به پوست شما چسبیده است، سعی کنید از مقداری آب گرم برای حل شدن عسل استفاده کنید.  هنگامی که پلاستیک را جدا کردید، لب های خود را با مقداری آب گرم بشویید و با حوله نرم و تمیز آن را به آرامی خشک کنید.  اگر عسل به پوست شما چسبیده است، پس می توانید با استفاده از یک پاک کننده ملایم صورت آن را از بین ببرید.

همچنین ببینید:

فواید موم عسل برای سلامتی و عوارض آن

 

توجه: مطالب پزشک من از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد. از این رو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.

منابع:

wikihow

دیدگاه تان را بنویسید