فروشگاه دیابت مال
کد خبر: 1361

کپسول روشن کننده‌ی پوست پیگمنتا (عوارض و نحوه‌ی مصرف)

کپسول پیگمنتا درمکس یک مکمل غذایی ایده آل برای روشن کردن پوست ٬از بین بردن جای جوش و لکه های تیره و همچنین کاهش چین و چروک هست که مصرف این دسته قرص ها در بین افراد به یک راه حل آسون برای رسیدن به پوست سالم وزیبا تبدیل شده ...

قرص های روشن کننده پوست  پیگمنتا درمکس و مکمل های روشن کننده پوست لیپوزومی موجود در بازار از نظر بالینی ایمن و بسیار موثر هستند. قرص های جدید روشن کننده پوست که در تولیدشان تولید کنندگان از تلفیقی از مواد اولیه ایمن و جدید استفاده می کنند به طور ویژه ای فرموله شده اند تا بتوانند اثرات سفید کنندگی و ضد پیری را دو و سه برابر کنند.

کپسول روشن کننده‌ی پوست پیگمنتا (عوارض و نحوه‌ی مصرف)

قرص‌های روشن کننده پوست از مطمئن‌ترین، قوی‌ترین و با کیفیت‌ترین ترکیبات طبیعی روشن کننده پوست ساخته شده‌اند که لکه‌های تیره را روشن و محو می‌کنند، جای جوش‌ها را از بین می برند و رنگدانه‌های ناهمگون پوست را نیز شفاف می‌کنند تا رنگ پوست رنگی سفید و بی‌لک باشد و در نتیجه پوست شما روشن‌تر و جوان‌تر و درخشان تر و البته سلامت به نظر برسد.

همچنین ببینید:

آنچه در مورد بتامتازون موضعی باید بدانید

 

 

قرص های روشن کننده پوست پیگمنتا تولید ملانین را مهار می کنند و به درخشندگی و روشن تر شدن پوست کمک زیادی می کنند!

 و اما با این حال ما در ادامه برخی از عوارض جانبی محتمل که بر اثر مصرف قرص های روشن کننده ی پوست در افراد مصرف کننده مشاهده شده اند را برایتان آورده ایم:

حقیقت این است که مصرف این قرص ها در بین جوانان به یک راه حل آسان و محبوب تبدیل شده است، زیرا به نظر می رسد که مصرف این قرص ها راهی سریع و آسان برای زیبا شدن آن هم حداقل به گونه ای که برخی از افراد زیبایی را تعریف می کنند، می باشد.

با این روند رو به افزایش در مصرف چنین قرص هایی، قبل از شروع مصرف قرص های روشن کننده پوست باید از عوارض احتمالی آن ها نیز آگاه بود. خطرات احتمالی مرتبط با مصرف این قرص ها می تواند به شرح زیر باشد:

۱. آلرژی پوستی:

آلرژی پوستی شایع ترین واکنش حاصل از مصرف قرص های روشن کننده پوست است. فرد ممکن است در قسمت های خاصی از پوست بدنش دچار بثورات پوستی و تورم شود. هر گونه واکنش پوستی باید فوراً به پزشک گزارش شود.

 

۲. وجود عناصر سرطان زا:

از مصرف هر محصول روشن کننده پوست (کرم یا قرص) که حاوی "هیدروکینون" است باید اجتناب شود زیرا این ماده یک ماده ی سرطان زا است. تعداد کمی از کشورها استفاده از هیدروکینون را ممنوع کرده اند.

 

۳. عملکرد طبیعی پوست را مختل می کند:

اجزای موجود در قرص های روشن کننده پوست در تولید طبیعی ملانین پوست و همچنین هورمون های خاصی در بدن تداخل ایجاد می کنند. این کار عملکرد طبیعی پوست بدن را مختل می کند و در نتیجه اثرات مضری دارد.

همچنین ببینید:

ماسک مو با روغن نارگیل؛ فواید و طرز تهیه

۴. وارد آوردن استرس فیزیکی به بدن:

موادی که در برخی از قرص های روشن کننده پوست استفاده می شود به عنوان عامل استرس جسمانی شناخته شده اند. استفاده طولانی مدت از این قرص ها ممکن است منجر به سردرد، حالت تهوع، سوء هاضمه، استفراغ و بی خوابی یا خواب آلودگی شود.

 

۵. آسیب کبدی:

مصرف منظم قرص ها (حتی بدون ربط به نوع قرص) عوارض جانبی دارد. ممکن است کبد شما را تحت تاثیر قرار دهد و به دلیل وارد آوردن فشار بیش از حد روی کبد باعث ایجاد آسیب کبدی شود.

هنگام استفاده از محصولات روشن کننده پوست، بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که هر محصولی محدودیت های خاص خود را دارد. اگر قبل از مصرف این داروها با پزشک خود مشورت کنید و اثرات خطرناک این قرص ها را به خوبی درک کنید، اقدام عاقلانه تری انجام خواهید داد.

 

توجه : مطالب پزشک من از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از این رو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .

منابع:

beautifulskinwhitening

1mg

دیدگاه تان را بنویسید

 

x