فروشگاه دیابت مال
کد خبر: 1306

چی بخورم صورت پرتری داشته باشم؟

صورت پر و پوست شفاف نقش زیادی در زیبایی ظاهرمون ایفا میکنه و به نظر اغلب افراد باعث جوان نشون دادن و طراوت و جذابیتمونه! صورت پر به معنی اضافه کردن چربی به صورت نیست شما میتونید با پیروی از بعضی رژیم ها٬ تمرین ها و درمان های خانگی به داشتن صورت پر و پوست شفاف دست پیدا کنید ...

با توجه به سوالات متعدد مخاطبین پزشک من در مورد اینکه چی بخورم صورت پرتری داشته باشم؟ ویدئو زیر ضبط و منتشر شده است:

یکی از سوالات خیلی پرطرفدار در بین خانم‌ها این است که چه چیزی بخورم، تا صورت پرتری داشته باشند و حتی وقتی رژیم می گیرند دچار افتادگی صورت نشوند.

برای اینکه صورت خوبی داشته باشیم خیلی مهم هست که مواد غذایی که برای حمایت از سلامت پوستتون لازم هستند را دریافت می کنید یا خیر؟

چی بخورم صورت پرتری داشته باشم؟

 

اگر در رژیم‌ غذایی شما علاوه بر پروتئین٬ منابع ویتامینC ،منابع ویتامینE و امگا ۳ به خوب وجود داشته باشد همینطور طیف خوبی از ویتامین های گروه B از B۱ ، B۲، B۳، B۶ ، B۵ ، اسید فولیک و ب12 را به خوبی دریافت کنید در واقع پوست و صورت شما دچار افتادگی نمیشود . و‌حتی کمک‌میکند که صورت شما حالت خوب و شفافی را هم داشته باشد .در واقع این منابعی که گفته شد  یعنی چه چیزی بخوریم بهتر است.

در رژیم‌غذایی افرادی که به پوستشان خیلی حساس هستند ترکیب شیر،عسل و سیب راقرار میدهیم.

شیر، عسل و سیب ترکیباتی دارد که به سلامت پوست خیلی کمک میکند.

همچنین ببینید:

برای چروک های ریز دور چشم مزوتراپی بهتره یا فیلر؟

مغز دانه ها و دانه هایی مثل تخم آفتابگردان، تخم کتان،گردو،پسته و بادام کمک کننده هستند،همچنین روغن زیتون ٬ مخصوصاً روغن زیتون فرابکر! در بین منابع امگا ۳ هم ماهی سالمون ٬که شاید دسترسی به آن سخت باشد ولی پیش‌ساز هایش مثلاً در گردو وجود دارد و می توانیم به جای آن استفاده کنیم.

 تخم مرغ به عنوان منبع پروتئینی خوب کمک کننده است.

 آووکادو جزو میوه‌های گران است ولی در هر صورت برای کسی که می‌خواهد پوست بهتری داشته باشد کمک کننده است، نکته مهم این است که فرد باید آب رسانی خوبی هم داشته باشد. یعنی همه اینها را رعایت کند و به خوبی آب دریافت کند، اولین جایی که بعد از مصرف منظم آب٬ تاثیرش را می بینید در پوست صورتتان هست.

برای داشتن پوست صورت خوب تنوع دریافت منابع پروتئینی٬ ویتامین E ٬ ویتامین C و همینطور ویتامینA ٬ که در تمام سبزیجات و میوه جات زرد و نارنجی رنگ وجود دارد مهم است٬ یعنی استفاده از طیف این میوه‌جات زرد و نارنجی رنگ  برای خوب نشان دادن صورت کمک کننده هستند. و آهن در کنار ویتامینE، C و منابع امگا ۳ و ویتامین های گروه B و آبرسانی کافی به حفظ سلامت و زیبایی پوست بسیار کمک می‌کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

x