فروشگاه دیابت مال
کد خبر: 966

بهترین ویتامین ها برای زیبایی و سلامت پوست

برای داشتن پوست شاداب استفاده کردن از میوه‌هایی مثل طالبی، هندوانه، آب هویج، آب سیب، سبزیجاتی مثل کرفس ...

با توجه به سوالات متعدد مخاطبین پزشک من در مورد اینکه بهترین ویتامین ها برای سلامت پوست چه ویتامین هایی هستند؟ ویدئو زیر ضبط و منتشر شده است:

در مورد سلامت پوست چه ویتامین هایی را باید دریافت بکنیم؟

نکته مهم این هست که ویتامین های اصلی در مورد پوست ویتامین C، ویتامین E، ویتامین K و در مورد ویتامین های گروه B طیف مهمی از آنها شامل ویتامین B۲ ،B۶ ،B۵ ،B۱۲ می‌شود. 

ویتامین هایی برای زیبایی و سلامت پوست

برای اینکه پوست سالم داشته باشیم، مهم‌ترین نکته این است که تازه خوری داشته باشید و هر چه مواد غذایی که استفاده می‌کنید از ترکیبات تازه باشد، قطعاً سطح ویتامین C بیشتری دارد، قطعا ویتامین‌ های گروه B را به میزان بیشتری حفظ می‌کند.

همچنین ببینید:

کمبود چه ویتامین هایی باعث ریزش مو میشه؟

اگر می‌خواهید از مکمل‌ هایی استفاده کنید که برای سلامت پوستتان مناسب باشند، یادتان باشد این مکمل‌ ها باید، درصد خوبی از این ویتامین هایی که عرض کردیم خدمتتون رو داشته باشند، ولی ویتامین ها در کنار وجود میزان کافی پروتئین به شما کمک می‌کنند که پوست شادابی داشته باشید.

شما پروتئین کافی دریافت کنید، این ویتامین‌ها را هم دریافت کنید ولی هیدراتاسیون کافی نداشته باشید باز آن ویتامین به آبرسانی پوست شما کمک نمی‌کند و به شادابی پوست منجر نمی‌شود.

پس برای داشتن پوست شاداب استفاده کردن از میوه‌ هایی مثل طالبی، هندوانه، آب هویج، آب سیب، سبزیجاتی مثل کرفس، اسفناج، جعفری، بروکلی و سیب زمینی هستند که بسیار ترکیبات فوق العاده خوبی دارند برای سلامت پوست.

همچنین ببینید:

خانم ها برای لاغری شکم و پهلو چیکار کنن؟

شما می‌توانید نوشیدنی های فوق العاده خوبی را درست بکنید با ترکیب ماست کم چرب یا ماست یونانی به همراه جو دوسر، عسل، مغز دانه ها و ترکیبی از میوه هایی که منابع ویتامین A و C را دارند.

این یک تونیک فوق العاده برای پوست شما می‌تواند باشد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

x