فروشگاه دیابت مال
کد خبر: 964

نشانه‌ های عفونت ادراری در زنان

خانم ها در حالت نرمال بین ۸ تا ۱۰ لیوان آب اگر در روز مصرف کنند این باعث میشه که خیلی از عفونت ها مثل عفونت ادراری، عفونت های واژینال حتی اگه وجود دارد ...

با توجه به سوالات متعدد مخاطبین پزشک من در مورد اینکه عفونت ادراری در خانم ها چه نشانه هایی دارد؟ ویدئو زیر ضبط و منتشر شده است:

در مورد بوی بد ادرار خدمتتون عرض کردم ممکن است این بوی بد مربوط به عفونت ادراری باشد که وجود دارد و باعث بوی بد شده باشد و یا اینکه یک عفونت واژینالی که در فرد از قبل وجود داشته است، ممکن است باشد و نه اینکه حالا فرد به حساب عفونت ادراری بگذارد، در این موارد باز یه معاینه‌ی دقیق لازم هست که ببینند فرد آیا عفونت واژینال دارد یا اینکه علائم عفونت ادراری را ببینیم فرد دارد یا نه؟

نشانه‌ های عفونت ادراری در زنان

مسلماً عفونت ادراری اگر با بوی بد همراه باشد یک سری علائم همراه هم دارد، مثل:

درد های زیر شکمی، سخت ادرار کردن، تند تند دستشویی رفتن، ممکن است خون توی ادرار دیده بشود. اینها نشانه های عفونت ادراری هستند که با بوی بد ادرار هم ممکن است همزمان باشند.

یه معاینه لازم داریم، اگر این علائم وجود داشته باشند، حتما یک آزمایش ادرار لازم هست و توصیه فراوان به خوردن آب و مایعات.

همچنین ببینید:

سوزش هنگام ادرار چیست؟ – علت و درمان

یعنی خانم در حالت نرمال بین ۸ تا ۱۰ لیوان آب اگر در روز مصرف می‌کند این باعث میشه که خیلی از عفونت ها مثل عفونت ادراری، عفونت های واژینال حتی اگه وجود دارد کمتر بشود.

پس اگر این فرد مشکلی داشته باشد از نظر بوی بد باید معاینه بشود، آزمایش ادرار تجویز بشود و بر اساس اون درمان لازم انجام شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

x