فروشگاه دیابت مال
کد خبر: 945

دلایل عفونت قارچی در زنان!

اگر خانم ها از لباس‌های تنگ یا شلوار تنگ استفاده بکنند که باعث می‌شود که به علت رطوبتی که در ناحیه تناسلی اتفاق می‌افتد احتمال عفونت قارچی افزایش داده بشود...

با توجه به سوالات متعدد مخاطبین پزشک من در مورد دلایل عفونت قارچی در زنان! ویدئو زیر ضبط و منتشر شده است:

 

مطلبی که خیلی اهمیت دارد و خانم ها خیلی باهاش درگیر هستند، عفونت های واژینال هست، مخصوصا عفونت های قارچی که دلایلی که وجود دارد و در ادامه به آن می‌پردازیم، یکی از موارد این هست که فرد باید دیابت درش رد بشود، یعنی این خانم هایی که دیابتی هستند احتمال عفونت های قارچی درشان خیلی بیشتر است. 

دلایل عفونت قارچی در زنان!

 

اگر یک خانمی به صورت مکرر دارد عفونت قارچی می‌گیرد یک آزمایش fbs، یک آزمایش ناشتای خون برای اینکه ببینیم دیابت داره یا نداره باید براشون بدیم.

مورد بعدی استفاده زیاد از آنتی‌بیوتیک‌ها هست، خانمی که مکرراً با هر چیز کوچکی شروع به مصرف آنتی‌بیوتیک می‌کند با یک سرماخوردگی ساده، با یک عفونت خیلی ساده بدون نظر پزشک، حتی مخصوصاً از آنتی بیوتیک های قوی استفاده می‌کند علاوه بر این که بدنشان مقاوم می‌شود نسبت به این آنتی بیوتیک ها، بلکه بعضی از بیماری ها مثل همین عفونت های قارچی را در فرد افزایش می‌دهد، این هم یه موردی هست که افزایش عفونت قارچی را می‌دهد.

همچنین ببینید:

کیست تخمدان و علائم آن!!!

مورد سوم هم رعایت نکردن بهداشت هست، یعنی اگر محیط لباس زیر یا محیط‌ واژن فرد مرطوب باشد، به خوبی خشک‌ نشود، به خوبی لباس زیرشان را عوض نکنند، جلوی نورآفتاب نندازند و یا با اتو خشک نکنند خودش ممکن است که ریسک عفونت قارچی را افزایش بدهد.

اگر از لباس‌های تنگ یا شلوار تنگ استفاده بکنند که باعث می‌شود که به علت رطوبتی که در ناحیه تناسلی اتفاق می‌افتد احتمال عفونت قارچی افزایش داده بشود که بعد از اینکه این علل تشخیص داده شد و پیشگیری ها و جلوگیری ها از عفونت های مکرر ما بتوانیم داشته باشیم، مسلما خیلی راحت‌تر می‌شود و اینکه خیلی کمتر می‌شود این آمار عفونت قارچی در آنها.

دیدگاه تان را بنویسید

 

x