فروشگاه دیابت مال
کد خبر: 501

کدوم گیاه های دارویی برای دیابتی خوبه؟

ببینید ما تو مطالعاتی که در ایران انجام دادیم با انترن ها و دانشجویان ، ترکیباتی که در آن قرص های مکمل دارچین خیلی خوب بوده و قرص بامیه هنوز در ایران نیومده ...

با توجه به سوالات متعدد مخاطبین پزشک من در مورد اینکه کدوم گیاه های دارویی برای دیابتی خوبه؟ ویدئو زیر ضبط و منتشر شده است:

کدوم گیاه های دارویی برای دیابتی خوبه؟

دکتر کلباسی پاسخ می دهند :

کدوم گیاه های دارویی برای دیابتی خوبه؟

دکتر سه عدد از گیاه های دارویی که به نظر شما برای دیابت خوب میتونن باشن رو به ترتیب نام میبرید ؟

ببینید ما تو مطالعاتی که در ایران انجام دادیم با انترن ها و دانشجویان ، ترکیباتی که در آن قرص های مکمل دارچین خیلی خوب بوده و قرص بامیه هنوز در ایران نیومده و گزنه از قدیم‌الایام در کمک به کنترل قند خون موثر بوده اما به خاطر عوارض شدید کبدی که در دراز مدت داره روی گزنه یک علامت سوال داریم .

همچنین ببینید:

فواید گوجه فرنگی برای کنترل دیابت

تا زمانی که اینها در گاید لاین ها و دستورالعمل های بین المللی نره هیچ کس نمی‌تواند ادعا کند که این دارو از متفورمین بهتره یا این دارو از زیپتین بهتره ، نه ! ما درمان خودمون رو جلو میریم .

مریض میگه آقای دکتر من کنارش میتونم از گزنه استفاده کنم ؟

میتونم از داروهای گیاهی استفاده کنم ؟

پاسخ ما بهشون بله هست .

اما مریض هایی که مثلا متفورمین رو قطع می‌کنند و قرص گالاگا استفاده می‌کنند این شیوه غلط هست ، چون درسته که متفورمین از گالاگا گرفته میشه ولی گالاگا پر از مواد سمی هست و هنوز که هنوزه ما نمیتونیم به مردم بگیم داروهای شیمیایی رو قطع کنید و برید گزنه مصرف کنید .

ولی اگر در سبزیجاتی که مصرف می‌کنه گزنه باشه ، از دارچین طبیعی استفاده کنه و از بامیه استفاده کنه در کنار قرص و دارویی که پزشک بهشون میده به نظر من کار اشتباهی نیست .

دیدگاه تان را بنویسید

 

x