فروشگاه دیابت مال
کد خبر: 519

درمان دیابت با رژیم خام گیاهخواری ؟!

اولین سابقه درمان دیابت با غذای خام توسط ماکس گرسون انجام شد که آلبرت شوویتزر را در دهه ۱۹۲۰ با غذای خام درمان کرد. بنابراین ، ما روش او را بازنگری کرده و آن را به شکل یک سیستم ...

درمان دیابت با رژیم خام گیاهخواری ؟!

بخشی از گفت و گو با دکتر گابریل کوزنس

چگونه درمان بیماری دیابت را به شدت با مصرف مواد غذایی خام پیوند داده اید و چرا می گویید با این رژیم این بیماری قابل درمان است؟

اولین سابقه درمان دیابت با غذای خام توسط ماکس گرسون انجام شد که آلبرت شوویتزر را در دهه ۱۹۲۰ با غذای خام درمان کرد. بنابراین ، ما روش او را بازنگری کرده  و آن را به شکل یک سیستم درآورده ایم. در دانشکده پزشکی این یک امر نشدنی است زیرا روش درمان  مورد استفاده ی آنها برای وقتیست که : شما گوشت ، شکر و تمام اینگونه مواد را در رژیم غذاییتان دارید. اما از دیدگاه ما قابل درمان است(زیرا تمام آن مواد مضر را حذف کرده ایم): در سه هفته ، ۵۳٪ دیابت نوع ۲ قادر شدند تمام دارو های مصرفی شان را کنار بگذارند. در دیابت نوع ۱، ۳۰٪ از افراد توانستند از مصرف تمام داروهایشان دست بکشند. این روش عمل می کند زیرا ژن های ضد پیری را تحریک می کند ، و دیابت بیماری است که پیر شدن را تسریع می کند( به واقع پیری تسریع شده است). و چرا این درمان در حال حاضر دارای اهمیت است؟ از آنجا که امروزه دیابت یک بیماری همه گیر است: در جهان ۲۴۶ میلیون نفر مبتلا به دیابت هستند و یک نفر هر ده ثانیه از این بیماری می میرد.

همچنین ببینید:

تاثیر دانه چیا برای کنترل قند خون و کاهش وزن

(دکتر گابریل کوزنس ـ عضو هیئت پزشکی کل نگر آمریکاـ  به عنوان یک پزشک کل نگر ، هومیوپات ، روانپزشک ، پزشک خانواده ، پزشک آیورودایی و یک گیاه شناس چینی فعالیت می کند.وعلاوه بر این ، او یک محقق برجسته دیابت در جهان ، رهبر محیط زیست ، استاد معنوی و بنیانگذار بنیاد درخت زندگی و مدیر مرکزدرخت زندگی در ایالات متحده است)

توجه : مطالب پزشک من از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از این رو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .

منابع:

treehugger

دیدگاه تان را بنویسید

 

x