فروشگاه دیابت مال
کد خبر: 82

چگونه میتوانیم به دیگران در کاهش ابتلا به دیابت کمک کنیم؟

ابتدا با خانواده و دوستان خود در مورد عوامل خطرزا در ابتلا به پیش دیابت و دیابت صحبت کنید. از سابقه خانوادگی خود در ابتلا به دیابت مطلع شوید...

ابتدا با خانواده و دوستان خود در مورد عوامل خطرزا در ابتلا به پیش دیابت و دیابت صحبت کنید. از سابقه خانوادگی خود در ابتلا به دیابت مطلع شوید.

چگونه میتوانیم به دیگران در کاهش ابتلا به دیابت کمک کنیم؟

اگر شما یا شخص دیگری از خانواده به دیابت نوع ۲  مبتلا هستید ، به سایر اعضای خانواده بگویید زیرا این موضوع باعث افزایش خطر ابتلا به این بیماری می شود. از نظر ابتلا به دیابت و چگونگی وضعیتتان در این زمینه غربال شوید و دیگران را نیز به انجام آزمایش تشویق کنید این کار می تواند جان آنها را نجات دهد.

گروه های حمایتی را تشکیل دهید که از طریق تغذیه مقوی و افزایش فعالیت بدنی ، سبک زندگی سالم را ترویج می دهند.

یک گروه پیاده روی یا دوچرخه سواری راه اندازی کنید.

برای آموزش و کمک به دیگران به عنوان مربی بهداشت آموزش ببینید. پس از آموزش به عنوان مربی بهداشت ، از دانش خود برای آگاهی دیگران در مورد عوامل خطر ابتلا به دیابت و منابع موجود برای جلوگیری از آن استفاده کنید. مکان های دیگری که می توان در آنها کمک کرد تا به مردم در مورد پیش دیابت و دیابت نوع ۲ آگاهی بیشتر داده شود را افزایش دهید.

توجه : مطالب پزشک من از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از این رو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست 

منابع:

diabetesselfmanagement

دیدگاه تان را بنویسید

 

x