فروشگاه دیابت مال
کد خبر: 275

نحوه ی صحیح کاهش وزن!

رژیم های غذایی مد روز را به راحتی می توان تشخیص داد: آنها معمولاً هورمون های خاص را در افزایش وزن مقصر می دانند ، که نشان می دهد غذا می تواند شیمی بدن را تغییر دهد...

رژیم های غذایی مد روز را به راحتی می توان تشخیص داد: آنها معمولاً هورمون های خاص را در افزایش وزن مقصر می دانند ، که نشان می دهد غذا می تواند شیمی بدن را تغییر دهد.رژیم های مرسوم ، مد روز اغلب غذای خاصی را مقصر میدانند و یا ممنوع می کنند. و توصیه های آنها مطابق با توصیه های مشاوران اصلی بهداشت مانند انجمن قلب آمریکا ، انجمن رژیم های غذایی آمریکا یا جراحان عمومی نیست.

نحوه ی صحیح کاهش وزن!

اگر اضافه وزن دارید و به دیابت نوع ۲ نیز مبتلا هستید ، تغییر عادت های بدی که باعث افزایش وزن می شوند بسیار مهم است.کلیدهای اصلی برای کاهش وزن سالم: برای یک رژیم غذایی متعادل و فعالیت بدنی بیشتر تلاش کنید. "تغییرات کوچک در طول زمان نتایج بسیار خوبی به شما می دهند."

و به یاد داشته باشید ، یک رژیم غذایی سالم هیچ یک از پنج گروه غذایی را حذف نمی کند . پنج گروهی که شامل غلات ، سبزیجات ، میوه ها ، شیر ، گوشت و لوبیا و روغن ها میشود.  اطمینان از دریافت ویتامین ها ، مواد معدنی و پروتئین های اساسی نیز چیزی است که یک رژیم غذایی خوب به آن توجه میکند. از آنجا که رژیم های مد شده ی جدید مواد مغذی اصلی را به شدت محدود می کنند ، بعداً می توانند منجر به بروز مشکلات جدی در سلامتی افراد شوند.

محققان می گویند: "برای برخی از افراد ، تنها یادداشت کردن غذاهای  پر کالری که خورده اند و سپس توقف در مصرف آن ها کافی است و کاری است که باید انجام دهند."این موارد حتی می تواند شامل الکل نیز بشود.آنها توصیه می کنند: "اگر به دیابت مبتلا هستید ، باید مراقب مصرف الکل باشید."

محققان همچنین توصیه می کنند از مصرف داروهای ضد اشتها پرهیز کنید. "بیشتر مردم به دلیل گرسنگی زیاد پرخوری نمی کنند. آنها به دلایل اجتماعی و عاطفی غذا می خورند. در واقع آنها عادت های بدی در زمینه ی تغذیه و خوردن غذا دارند که باید آنها را اصلاح و یا ترک کنند."

توجه : مطالب پزشک من از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از این رو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .

دیدگاه تان را بنویسید