فروشگاه دیابت مال
کد خبر: 274

رژیم های غذایی دارای پروتئین زیاد و دیابت!

رژیم معروف پر پروتئین افراد را به خوردن گوشت قرمز ، پنیر پرچرب ، مرغ ، بیکن ، ماهی و صدف ، کره و روغن زیتون تشویق می کند. .......

رژیم معروف پر پروتئین افراد را به خوردن گوشت قرمز ، پنیر پرچرب ، مرغ ، بیکن ، ماهی و صدف ، کره و روغن زیتون تشویق می کند. با این رژیم کربوهیدرات ها در طول مدت دو هفته به شدت محدود می شوند  که هدف آن ایجاد کتوز است ، یعنی وضعیتی که بدن چربی خود را برای سوخت می سوزاند.

رژیم های غذایی دارای پروتئین زیاد و دیابت!

محققان می گوید: "کتوز برای هیچ کس مفید نیست ، اما به خصوص اگر مبتلا به دیابت هستید به هیچ عنوان برای شما مفید نخواهد بود." "بیشتر افراد حتی قبل از کتوزیک دچار هیپوگلیسمی می شوند.

آنها میگویند : رژیم های غذایی پر پروتئین در واقع "بسیار کم کربوهیدرات هستند" ، و در آنها مصرف کلسترول و چربی زیاد یک مشکل بزرگ دیگر است که خطر ابتلا به بیماری های قلبی را افزایش می دهد. علاوه بر این ، تمام آن پروتئین ها باعث می شوند که کلیه های شما کار سخت تری داشته باشند ، که می تواند مشکلات کلیوی موجود را بدتر کند.

محققان و پزشکان می گویند: "ما قطعاً به بیماران دیابتی توصیه می کنیم که از رژیم های غذایی پر پروتئین و یا کتوز دوری کنند."

توجه : مطالب پزشک من از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از این رو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .

دیدگاه تان را بنویسید