فروشگاه دیابت مال
کد خبر: 273

رژیم های کم کربوهیدرات و دیابت!

کاهش کربوهیدرات برای بسیاری از افراد رژیم گیرنده یک استراتژی است و این سنگ بنای رژیم South Beach است...

کاهش کربوهیدرات برای بسیاری از افراد رژیم گیرنده یک استراتژی است و این سنگ بنای رژیم South Beach است.

در این رژیم غذایی مصرف کربوهیدرات ساده ممنوع است ، اما "کربوهیدرات خوب" مورد تشویق قرار می گیرند کربوهیدرات هایی مانند غلات سبوس دار ، سبزیجات ، پروتئین بدون چربی (میوه ها را می توان پس از القای مراحل اولیه کم کم و مرحله به مرحله در رژیم قرار داد). چربی های ناسالم (از جمله گوشت های چرب) ممنوع هستند. از همه مهمتر ، رژیم غذایی هیچ گروه عمده غذایی را کنار نمی گذارد.

رژیم های کم کربوهیدرات و دیابت!

محققان می گویند: "رژیم South Beach نسبتاً سالم است ، زیرا فقط کربوهیدرات های ساده را از لیست تغذیه ی شما حذف میکند" "بسیاری از بیماران در مورد آن با مشاوران خود بحث کرده اند و نتیجه گرفته شده است که برای آنها ، کاهش این کربوهیدرات ها ممکن است یک روش آسان تر برای کاهش کل کالری دریافتی باشد و این کار آسان تر از کاهش تعداد وعده هاست."

پزشکان میگویند : فاز اول این رژیم برای بیماران دیابتی بسیار سختگیرانه است."  آنها توصیه می کنند که بیماران از این کار اجتناب کنند. "اما مرحله سوم این رژیم ، نگهداری نوعی برنامه غذایی است که ما به طور کلی آنرا توصیه می کنیم  و بازخوردهای خوبی در این مرحله از این رژیم وجود دارد."

توجه : مطالب پزشک من از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از این رو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .

دیدگاه تان را بنویسید