فروشگاه دیابت مال
کد خبر: 76

مواردی که حیوانات خانگی سلامت افراد مبتلا به دیابت را بهبود می بخشند!

۱.ورزش میکنید ورزش مهمترین عامل در مدیریت دیابت است. اگر سگ دارید ، باید با او راه بروید. همچنین می توانید با او بدوید، یا تعداد دیگری از بازی ها را انجام دهید. آنها شما را به حرکت وا می دارند...

۱.ورزش میکنید

ورزش مهمترین عامل در مدیریت دیابت است. اگر سگ دارید ، باید با او راه بروید. همچنین می توانید با او بدوید، یا تعداد دیگری از بازی ها را انجام دهید. آنها شما را به حرکت وا می دارند.

مواردی که حیوانات خانگی سلامت افراد مبتلا به دیابت را بهبود می بخشند!

مطالعه ای در دانشگاه میسوری نشان داد ه است که پیاده روی با سگ در واقع بیش از پیاده روی به تنهایی یا با افراد دیگر باعث بهبود تناسب اندام می شود. مطالعات دیگر نشان داده است که صاحبان سگ تقریباً دو برابر بیشتر از افراد بدون سگ راه می روند و همچنین ۵۴ درصد بیشتر از حد مجاز میزان فعالیت بدنی برخوردار هستند.

پیاده روی بعد از غذا راهی عالی برای کاهش میزان قند خون پس از غذا خوردن است. بنابراین عذایتان را بخورید ، و سپس با سگ تان به  پیاده روی بروید.

۲. تماس اجتماعی

انزوای اجتماعی یک خطر عمده برای سلامتی است و سگ ها داروی خوبی برای آن هستند. نادین کسلو ، دکترای تخصصی روانپزشکی و علوم رفتاری در دانشگاه اموری در آتلانتا می گوید سگ ها آهن ربا هستند. کسلو می گوید: "مردم در مورد نژاد سوال می کنند و یا …." "گاهی اوقات مکالمه درحد همین اطلاعات درباره ی سگ باقی می ماند ، اما گاهی اوقات به یک تبادل اجتماعی واقعی تبدیل می شود."

حیوانات خانگی دیگر ممکن است با شما بیرون نیایند ، اما شما می توانید با سایر صاحبان گربه یا پرندگان به صورت آنلاین یا در فروشگاه حیوانات خانگی ارتباط برقرار کنید. و حیوانات خانگی خودشان شما را حمایت اجتماعی می کنند. آنها بنزد شما می آیند ، عشق می بخشند و عشق دریافت می کنند ، و هرگز با شما صحبت نمی کنند.

۳.کاهش استرس

حیوانات خانگی چندین روش برای کاهش فشار خون شما دارند که در دیابت مهم است.

نوازش حیوان باعث کاهش فشار خون و ضربان قلب می شود. مرکز کنترل بیماری (CDC) اظهار می دارد که حیوانات خانگی می توانند فشار خون ، سطح کلسترول ، سطح تری گلیسیرید و احساس تنهایی شما را کاهش دهند.

داشتن پشتیبانی از یک همراه حیوان سرعت بهبودی در حمله قلبی را افزایش می دهد. تماشای حیوانات می تواند تسکین دهنده و آرامش بخش باشد.

۴. جلوگیری از کاهش قند خون

می توان به سگها آموزش داد تا زمان کاهش قند خون را تشخیص دهند و به صاحب خود (یا والدین صاحب آن) هشدار دهند. آنها این کار را با بوییدن و حس کردن تفاوت های جزئی در بوی نفس یا عرق انجام می دهند.

۵. قرار دادن شما در یک برنامه منظم

حیوانات ، به ویژه سگ ها ، به پیاده روی و تغذیه منظم نیاز دارند. نیازهای آنها می تواند به ورزش منظم ، نظم در وعده های غذایی ، و نظم در زمان مصرف داروها  برای شما تبدیل شود.

یک نظرسنجی توسط موسسه تحقیقات پیوند انسانی با حیوانات نشان داد که ۹۷ درصد از ۱۰۰۰ پزشک خانواده و سایر پزشکان گفته اند که معتقدند که داشتن حیوانات خانگی مزایایی را برای سلامتی به همراه دارد. "هفتاد و پنج درصد از پزشکان گفتند که یک یا چند مورد موارد مربوط به سلامت کلی بیمارانشان بهبود یافته است و ۸۷ درصد گفتند که روحیه یا چشم انداز بیماران بهبود یافته است."

توجه : مطالب پزشک من از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از این رو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .

منابع:

diabetesselfmanagement

دیدگاه تان را بنویسید

 

x