فروشگاه دیابت مال
کد خبر: 230

حمایت از مبتلایان به دیابت نوع ۱ و اختلالات در خوردن!

فرهنگ "عدم انطباق" هنوز در دنیای مراقبت از دیابت زنده است و این یک بازدارندگی عمده برای افرادی است که با این تشخیص دوگانه کشنده با عدم دریافت کمک مورد نیاز زندگی می کنند...

فرهنگ "عدم انطباق" هنوز در دنیای مراقبت از دیابت زنده است و این یک بازدارندگی عمده برای افرادی است که با این تشخیص دوگانه کشنده با عدم دریافت کمک مورد نیاز زندگی می کنند. به گفته براون : "قضاوت و شرمساری در مورد شخص مبتلا به دیابت نوع ۱ در مورد خطرات رفتارهای او هنگامی که با خوردن یا نخوردن غذا دست و پنجه نرم می کند ، فقط اوضاع فاجعه بار را بدتر می کند."

حمایت از مبتلایان به دیابت نوع ۱ و اختلالات در خوردن!

به گفته دکتر گوبل فاببری : "تاکتیک های منع در اینجا بی اثر هستند. این روش ها ممکن است باعث شود فرد احساس قضاوت و سوء برداشت کند و این منجر به پنهان کاری بیشتردر وی شود. درعوض ، مراقبت ، همدلی و نگرانی واقعی تان را ابراز کنید. مردم باید درمورد آنچه که متوجه می شوند ، صحبت کنند و ببینند که چه چیزی تغییر کرده است. نگرانی های خود را مطرح کنید و درمورد اینکه چگونه می توانید ضمن اعتماد سازی برای فرد بیمار مفید و حمایت کننده باشید ، از او سوال کنید. نزدیکان و عزیزان فرد مبتلا همچنین باید احساس راحتی کنند در مورد آنچه از فرد و اختلالات خوردن او مشاهده می کنند و درباره ی آنها با تیم مراقبت های بهداشتی صحبت کنند تا راهکارهای مناسب برای کمک های تخصصی به انها  داده شود "

توجه : مطالب پزشک من از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از این رو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .

دیدگاه تان را بنویسید