فروشگاه دیابت مال
کد خبر: 398

طرز تهیه سالاد تخم مرغ آسان!

سالاد تخم مرغ یک دستور العمل بسیار ساده و کم کربوهیدرات است که طعم آن بسیار عالی است. .همچنین ارزان و بسیار خوشمزه است ، بنابراین حتما آنرا درست کنید. همچنین میتوانید مقدار بیشتری از آن تهیه کنید و به صورت آماده داشته باشید تا هر وقت که دوست داشتید و در هر وعده ای که مایل بودید بتوانید سریع و راحت آنرا میل کنید.

طرز تهیه سالاد تخم مرغ آسان!

مقدار مواد مغذی در هر وعده:

کالری ۷۰

کل چربی ۴.۵ گرم

۱گرم چربی اشباع شده

۰گرم چربی ترانس

کلسترول ۹۰ میلی گرم

سدیم ۱۵۰ میلی گرم

کل کربوهیدرات ۲ گرم

فیبر غذایی ۰ گرم

کل قند ۱ گرم

۰گرم شکر اضافه شده است

پروتئین ۵ گرم

پتاسیم ۹۰ میلی گرم

فسفر ۴ میلی گرم

سالاد تخم مرغ یک دستور العمل بسیار ساده و کم کربوهیدرات است که طعم آن بسیار عالی است. .همچنین ارزان و بسیار خوشمزه است ، بنابراین حتما آنرا درست کنید. همچنین میتوانید مقدار بیشتری از آن تهیه کنید و به صورت آماده داشته باشید تا هر وقت که دوست داشتید و در هر وعده ای که مایل بودید بتوانید سریع و راحت آنرا میل کنید. سالاد را میتوانید روی سبزیجات  ، بر روی نان تست سبوس دار ، بر روی نان کامل غلات ، بر روی کراکرهای کامل تهیه شده با دانه های خوراکی یا بهمراه یک چیپس تورتیلی غلات به عنوان میان وعده سرو کنید.

همچنین ببینید:

یک واحد انسولین چقد قند رو میاره پایین؟

مواد تشکیل دهنده (این مقدارمیتواند برا ی۶ وعده مصرف شود.):

فلفل سیاه یک چهارم قاشق غذاخوری

خردل ۱ قاشق چایخوری

سس مایونز یک چهارم فنجان

تخم مرغ های آبپز سفت ۶ عدد بزرگ

کرفس یک ساقه ی خرد شده

تخم مرغ های آب پز که به خوبی پخته و سفت شده اند به دو نیم برش دهید و سه عدد زرده را از ۶تخم مرغ خارج کنید (باید ۶ عدد سفیده تخم مرغ و ۳ عدد زرده تخم مرغ  داشته باشید). آنها در یک کاسه متوسط بریزید و با یک چنگال به آرامی له کنید.مواد باقی مانده را اضافه کرده و همه ی مواد را با هم به هم بزنید تا ترکیب شوند.میتوانید این سالاد را در یک ظرف در بسته که هوا به آن وارد نشود حداکثر تا یک هفته در یخچال نگهداری کنید.

توجه : مطالب پزشک من از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از این رو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .

منابع:

diabetesfoodhub

دیدگاه تان را بنویسید

 

x