فروشگاه دیابت مال
کد خبر: 2011

اعلام مراکز فعال اهدای خون استان تهران در تعطیلات نیمه خرداد

مدیرکل انتقال خون استان تهران از فعالیت ۵ مرکز اهدای خون و یک تیم سیار خونگیری در استان تهران برای تعطیلات نیمه خردادماه خبر داد...

اعلام مراکز فعال اهدای خون استان تهران

اعلام مراکز فعال اهدای خون استان تهران در تعطیلات نیمه خرداد

دکتر محمدرضا مهدی‌زاده با بیان اینکه 5 مرکز اهدای خون و یک تیم سیار خونگیری در استان تهران برای تعطیلات نیمه خردادماه فعال است، اظهار کرد: مراکز اهدای خون شهرری، ستاری و تهرانپارس در روز جمعه سیزدهم خرداد از ساعت 9 صبح تا 7 بعدازظهر و همچنین مرکز اهدای خون وصال شیرازی در روز جمعه سیزدهم خرداد از ساعت 8 صبح تا 10 شب و در تعطیلات روزهای شنبه 14 خرداد و یکشنبه 15 خرداد، از ساعت 8 صبح تا 8 و نیم شب آماده خدمت به داوطلبان اهدای خون است.

وی ادامه داد: تیم سیار خونگیری مستقر در حرم حضرت امام خمینی(ره) در روز جمعه سیزدهم خردادماه و از ساعت 5 بعدازظهر تا پایان مراسم و همچنین در روز شنبه چهاردهم خرداد و همزمان با برگزاری مراسم ارتحال حضرت امام(ره)، در ضلع جنوب غربی مترو واقع در صحن شرقی مرقد امام خمینی(ره) از ساعت 7 صبح تا پایان مراسم، میزبان حضور مردم شریف و نوعدوست برای انجام عمل انسان‌دوستانه اهدای خون خواهد بود.

مدیرکل انتقال خون استان تهران در ادامه اضافه کرد: مرکز اهدای خون ورامین نیز در روز یکشنبه پانزدهم خرداد و همزمان با حماسه تاریخی و قیام انقلابی مردم این شهرستان، از ساعت 8 صبح تا 4 بعدازظهر فعال خواهد بود و داوطلبان اهدای خون می‌توانند برای نجات جان انسان‌ها به این مرکز مراجعه کنند.

مهدی‌زاده با دعوت از مردم مهربان و خیرخواه استان تهران برای مشارکت در امر اهدای خون، خاطرنشان کرد: نیاز بیماران به خون و فرآورده‌های خونی، یک نیاز روزانه و همیشگی است که امیدواریم با حضور و همراهی مردم عزیز مثل همیشه، در تامین خون و فرآورده‌های خونی بیش از 160 بیمارستان و مرکز درمانی سطح پایتخت موفق باشیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

x