فروشگاه دیابت مال
کد خبر: 8724

تکمیل ارجاع الکترونیکی تا 2 هفته آینده

معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: مطابق مصوبه امروز قرارگاه ملی پزشک خانواده، ظرف دو هفته آینده باید ارتباطات الکترونیکی سطوح یک و دو نظام ارجاع کامل شود.

حسین فرشیدی در سومین جلسه قرارگاه ملی پزشکی خانواده و نظام ارجاع در وزارت بهداشت اظهار کرد: بحث‌های امروز در سومین جلسه قرارگاه پزشکی خانواده حول محور ارتباطات الکترونیکی در این برنامه بود.

تکمیل ارجاع الکترونیکی تا 2 هفته آینده

در این رابطه برخی اقدامات باید در ستاد و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور انجام و همچنین زیرساخت‌های برخی از مراکز روستایی نیز باید تکمیل شود.

همچنین ببینید:

اتمام 2000 پروژه بهداشتی تا پایان سال

وی افزود: مطابق مصوبه امروز قرارگاه ملی پزشک خانواده، ظرف دو هفته آینده باید ارتباطات الکترونیکی سطوح یک و دو نظام ارجاع کامل شود. البته ارجاع اکنون هم در حال انجام است، فقط ایجاد امکانات و دسترسی‌های لازم برای دریافت بازخوردها، حول محور الکترونیکی باید به نتیجه برسد.

معاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به این که برنامه پزشک خانواده در روستاها و شهرهای زیر 20 هزار نفر در حال اجراست، تصریح کرد: همه در کشور به اتفاق نظر رسیده‌اند که «ارائه خدمات سلامت با هدف کاهش پرداختی از جیب مردم» جز با اجرای برنامه پزشک خانواده مقدور نیست.

دیدگاه تان را بنویسید

 

x